Gece saatlerinde aşırı alkol aldıktan sonra şehrin 35 metre yüksekliğindeki sembole çıkan vatandaş, ekiplere zor anlar yaşattı. Bir süre burada durmaya devam eden şahıs, ikna çalışmaları sonucu aşağıya indi.
![](https://futboldanhaberler.com/wp-content/uploads/2023/10/aksarayda-alkollu-surucu-35-metre-yukseklikteki-sembole-cikti-bGdZUPXX.jpg)
Gece saatlerinde aşırı alkol aldıktan sonra şehrin 35 metre yüksekliğindeki sembole çıkan vatandaş, ekiplere zor anlar yaşattı. Bir süre burada durmaya devam eden şahıs, ikna çalışmaları sonucu aşağıya indi.