Bilecik’te hobi amaçlı kurduğu serada Bulgaristan’dan getirdiği ata tohumuyla organik sebze yetiştiren Mesut Kolay bu yıl 1 kilo 712 gramlık domatesi üretirken hedefinin seneye 2 kiloluk domates yetiştirmek olduğunu söyledi.
![](https://futboldanhaberler.com/wp-content/uploads/2023/10/bilecikte-1-kilo-712-gramlik-domates-VOe4mKeP.jpg)
Bilecik’te hobi amaçlı kurduğu serada Bulgaristan’dan getirdiği ata tohumuyla organik sebze yetiştiren Mesut Kolay bu yıl 1 kilo 712 gramlık domatesi üretirken hedefinin seneye 2 kiloluk domates yetiştirmek olduğunu söyledi.